Голова фиеста и в днешния ден в Бундеслигата (видео)

19:03

Завършиха следобедните двубои от първия кръг от Бундеслигата. В пет двубоя гостите постигнаха две победи, с толкова успяха да се поздравят и домакините в тези мачове, а една от срещите завърши наравно.

Унион (Берлин) постигна категорично победа в берлинското дерби над Херта с 3:1, а със същият резултат Боругия (Мьонхенгладбах) надделя над Хофенхайм. Фрайбург надделя в гостуването си на Аугсбург, след като вкара четири безответни попадения през втората част. Майнц трябваше да повежда на два пъти, за да се поздрави в крайна сметка с успеха като гост над Бохум. Волфсбург и Вердер завършиха наравно 2:2, след като домакините поведоха, но позволиха пълен обрат от страна на своите гости само в разстояние на три минути.