Исмаил Сар открадна шоуто в мача между УБА и Уотфорд (видео)

01:01

Уест Бромич и Уотфорд не можаха да се победят в последния мач от втория кръг в Чемпиъншип. Двубоят на "Дъ Хоутърнс" завърши 1:1, но ще бъде запоменен не с резултата, а с брилянтния гол на Исмаил Сар. Нападателят на гостите откри в 12-тата минута с прехвърлящ удар зад центъра.

Сар получи топката от Крейг Каткарт с гръб към вратата, обърна се и видя, че стражът на Уест Бромич Дейвид Бътън е излязъл напред. Последва изключително прецизен удар и Бътън само изгледа как кълбото минава над него и спира във вратата му.

Домакините изравниха в самия край на първото полувреме с гол на Карлън Грант, а през втората част Уотфорд получи дузпа. Зад топката застана Исмаила Сар, който обаче пропусна и не успя да се превърне в абсолютен герой за "стършелите".

След първите два кръга в Чемпиъншип с пълен актив от 6 точки е само Блекбърн. По 4 имат Съндърланд, Бирмингам, Бърнли, Хъл Сити и Уотфорд. На дъното с по две загуби са Бристол Сити и Хъдърсфийлд.