Аржентина с класика срещу Ямайка, Меси вкара два (видео)

08:27

Аржентина записа нова победа с 3:0 в приятелската среща, този път срещу Ямайка, играна на стадион "Ред Бул Арена", в Ню Джърси, САЩ. След като преди дни "гаучосите" сломиха и Хондурас с този резултат.. Хулиан Алварес откри в 13-та минута, а Лионел Меси блесна с два гола в 86-та и 89-та минута.

"Гаучосите" откриха резултата в 13-ата минута, когато Лаутаро Мартинес нахлу на скорост в наказателното поле, елиминира защитник и подаде за Хулиан Алварес, който засече топката във вратата за 1:0.

Другите два гола паднаха малко преди края на мача и бяха отбелязани от звездата на аржентинците Лионел Меси. Той се появи от скамейакта на полувремето, заменяйки Лаутаро Мартинес. В 87-ата минута Лео проби през центъра и с удар по земя заби топката във вратата за 2:0.

Две минути по-късно южноамериканците получиха нарушение пред наказателното поле, като отново Меси изпълни и стреля под стената, която подскочи и позволи на топката да мине под нея и да се оплете в мрежата за 3:0.