Варан и Бейл под сериозна въпросителна за Мондиал 2022

07:51

Рафаел Варан (Франция) и Гарет Бейл (Уелс) може да пропуснат Световното първенство заради травми. Защитникът на Манчестър Юнайтед усука коляното си по време на снощния мач срещу Челси (1:1) и бе заменен в  60-ата минута.

При опита си да изчисти топката, той падна и се приземи върху своето коляно. Френският защитник излезе разплакан от терена, осъзнавайки че тази травма може да му коства участието на Мондиала.Състоянието на 29-годишния бранител ще стане ясно в неделя, когато ще премине ядрено-магнитен резонанс.

Голямата звезда на Уелс Гарет Бейл също е под въпрос за първото участие на световно първенство за "драконите" от 1958 година насам. 33-годишният капитан пропусна четвъртфинала на ФК Лос Анджелис срещу градския съперник ЛА Галакси. Бейл ще отсъства и за полуфинала, в който ФКЛА ще се изправи срещу победителя от двойката ФК Далас и Остин ФК.