ЦСКА 1948 се върна на пътя на победата (видео)

16:56

ЦСКА 1948 победи Берое с 3:1 в среща от XXIV кръг в efbet Лига.

„Армейците“ стартираха чудесно срещата и след само десет минути игра поведоха в резултата. Ивайло Чочев реализира своя гол номер 17 от началото на кампанията след като се възползва от центриране на Педриньо от ъглов удар.

Десетина минути преди края на полувремето ЦСКА стигна и до втори гол, който отново дойде след статично положение. При центриране от ъглов удар Елитон се оказа най-съобразителен и се разписа за трети път в последните четири мача. Само секунди по-късно Берое намали пасива си. Вини Трибуле се възползва от центриране на Спас Георгиев и направи резултата 1:2.

През втората част ЦСКА контролираше двубоя и достигна до успеха. Четвърт час преди края Берое остана с 10 души след като Густаво Каскардо беше изгонен с втори жълт картон. До края на срещата имаше време и за Георги Русев да добави името си сред голмайсторите като направи резултата 3:1. За национала на България това е пети гол от началото на сезона.

Футболистите на Тодор Янчев са трети в класирането с актив от 48 точки.