Новини от Швейцария: Локо Мездра е замесен в огромния тото-скандал!

19:32
Отборът на Локомотив Мездра също попадна под светлините на прожекторите на огромния тото-скандал, разтресъл цяла Европа.

Според някои медии в страната на банките, мачовете, които изиграха мездричани през паузата на националните отбори на 13 и 17 ноември, срещу Аарау и Йънг Бойс, се окачествяват като доста съмнителни. И двете срещи завършиха с разгромни загуби с по 0:5 за Локомотив, което кара швейцарската прокуратура да започне разследване.

Централният бранител на Йънг Бойс Скот Сутер направи доста интересно изказване пред местните медии, като заяви, че през вторите 45 минути на срещата между двата тима, българите са спрели да играят, в следствие на което се стига и до разгромния резултат.

Определено се набива на очи, че крайното 0:5 срещу състава на Йънг Бойс се оформя в заключителните минути на срещата, след автогол на българите и направена дузпа.

Петото попадение в контролата срещу другия швейцарски тим Аарау, също пада от дузпа, което буди доста интересни асоциации.