Славия с лека победа над Локо Пловдив

19:40
Славия победи Локомотив Пловдив с 2:0 в мач от 7-я кръг на "А" футболната група на България. Почти 70 минути гостите играха с човек по-малко, след като в 25-а минута на срещата Караманов от тима на "железничарите" получи директен червен картон за удар с лакът по противников футболист.

Първото полувреме на двубоя завърши без отбелязване на попадение въпреки, че "белите" имаха предимство в играта.

През втората част играчите на Славия се активизираха и в 53-а минута Мартин Керчев откри резултата с хубав удар от средна дистанция. Крайното 2:0 оформи влезлият като резерва в срещата Галин Иванов в 78-а минута.

В самия край на мача Радослав Анев от състава на Славия бе изгонен от игра за втори жълт картон.