Реал Мадрид победи Зенит

21:28
Носителят на Купата на УЕФА Зенит загуби от 9-кратния европейски клубен шампион Реал Мадрид с 1:2 срещата си от втория гръг в Шампионската лига.

Хубакан от отбора на гостите си отбеляза автогол още в 4-та минута и даде преднина за "белия балет". Новопривлеченият Дани изравни резултата в 24-та минута и съхрани надеждите на домакините за победа в мача.

Победното попадение за Реал Мадрид бе дело на Руд Ван Нистелрой в 31-ва минута след груба грешка в защитата на Зенит.

С постигнатата победа Реал оглави временното класиране с актив от 6 точки.

Lizarazu
30.09.2008 21:35

napravete tova online predavane na ma4ovete tradiciq
i to na nemskoto parvenstvo 6tot ne go predavat nikade

vlado333
30.09.2008 21:26

дали ще има още някой мач на живо в WINNER ???

iksvel
30.09.2008 20:51

Frankie_Lampard, напротив, дават само по 1 във всеки matchday. Другите са репортажи.
Арффф, вече 15 минути ми е not broadcasting

strange_man
30.09.2008 20:26

Браво на Winner !!! Супер е че можем да гледаме мачове на живо,нека и занапред да има и повече мачове за гледане.

Frankie_Lampard
30.09.2008 20:17

iksvel , в момента абсолютно всички мачове от ШЛ ги дават по БТВ.. това е добре ,което Winner са замислили , но просто казвам , че има доста мачове , които не се излъчват по ТВ и за това има програми , чрез които се гледат тези срещи по интернет. По-лесно ще е за всички , ако могат да гледат мачовете в този сайт , като цяло това исках да кажа , а не че мачовете от ШЛ няма да бъдат наблюдавани.

vlado333
30.09.2008 20:10

Браво на WINNER.. пускйте още мачове на живо

pafata
30.09.2008 20:04

Браво, 30 минути и ми излезе вече оувъра Обещаващ мач.

stefan191
30.09.2008 20:00

бравооо давайте такива мачове на живо мнооо е якоо

multikomp
30.09.2008 19:34

Перфектно,просто нямам думи.Браво,браво,браво.Надявам се да са повече предаванията/мачовете/ Благодарим ви.

iksvel
30.09.2008 19:33

Frankie_Lampard, щом толкова знаеш, кажи ТВ канал, лесно достъпен за българите, предаващ този мач? Много добре ще е да предават така мачове, дори да са само от ШЛ и дори да са не е всеки път.

30.09.2008 18:59

Наистина нещо , което би направило сайта доста по посещаван , но ако се пускат мачове , които не ги дават по ТВ