Пестелива Барса мина успешно и през Хихон (видео)

22:56
Барселона победи Спортинг Хихон с минималното 1:0 в мач от поредни кръг на испанската Примера.

Педро изведе "каталунците" напред след половин час игра. Андрес Иниеста асистира на младока за попадението. Полувремето дойде при гол преднина за шампионите, а през втората час резултатът остана непроменен. Барса бе по-добрият отбор, но пропусна да затвърди успеха си. Иниеста, Педро и Меси бяха близо до втори гол, но не успяха да вкарат от изгодни позиции.

Тимът на Пеп Гуардиола вече има 52 точки, с 8 повече от преследвача Реал Мадрид, който гостува на Депортиво Ла Коруня от 23.00 часа тази вечер.

В друг мач от кръга, игран по-рано днес, Еспаньол надви Атлетик Билбао с 1:0.

Видео от мача на Хихон - Барселона ТУК!!!