Левски би Беласица на ходом

22:56
В един мач без кой знае какви футболни достойнства отборът на href="http: / /levski-sofia .winner .bg /" target="_blank">Левски < /a> победи с 2:0 Беласица и прибави три точки към своя актив . В същност именно точките са единственото положително нещо от продукцията на вицешампиона на България , който след като си осигури преднина от 2 гола през цялото второ полувреме по-скоро се разхождаше по терена , отколкото да се опита да зарадва своите 1 000 привърженици .
/>
/> Двата гола бяха дело на Георги Христов в 9-та и Тиберканин в 26-та минута . От своя страна гостите създадоха най-чистото си положение едва в 72-та минута , когато Сертич се озова очи в очи с Георги Петков . Намесата на вратаря обаче бе на ниво и така не позволи резултатът да бъде променен .
/>
/> С успеха си href="http: / /levski-sofia .winner .bg /" target="_blank">Левски < /a> се изкачи на втора позиция измествайки отбора на Сливен , само на точка от водача ЦСКА .