Сливен измъкна точка в Бургас, Херо изгонен

20:57
Отборът на Сливен се добра до равенство (1:1) при гостуването си на Черноморец Бургас, благодарение на изравнително попадение на Владислав Ямуков в 86-та минута.

Бургазлии излязоха напред в срещата в 37-а минута, след центриране от фаул и удар с глава на Мишел Платини, който не остави никакви шансове на Здравко Чавдаров. През първото полувреме на срещата главният арбитър Станислав Тодоров изгони от треньорската скамейка на домакините Димитър Димитров - Херо за оспорване на съдийско решение.

Със спечелената точка oтборът на Сливен се върна на втората позиция, изоставайки на три от лидера ЦСКА и изпреварвайки с една заемащият трета позиция отбор на Левски, докато "акулите" заемат шестата позиция с актив от 14 точки.