Локо Сф би Беласица в едно полувреме, феновете влизат след почивката

16:37
Отборът на href="http: / /lokomotiv-sofia .winner .bg /" target="_blank">Локомотив София < /a> се върна на пътя на успеха надделявайки над Беласица Петрич с 3:1 . Победата за домакините бе пета поредна пред своя публика
/>
/> Самите фенове отговориха с мълчалив протест на слабата игра на своите в последния двубой срещу Локомотив Мездра , а повечето от тях влязоха на стадиона едва през второто полувреме Пререканията между фенове и футболисти през седмицата явно са дали резултат , защото още до почивката резултатът беше 3:0 с попадения на Богданович , Атанасов и Джилас .
/>
/> Второто полувреме предложи единствено един гол от около 50-на метра дело на Кабранов от гостите , чиито шут завари позадрямал Бонджулич .
/>
/> С тази победа Локомотив излезе на четвърта позиция с 19 точки , но ще трябва да изчака резултатът от мача на Литекс и Локо Мездра , които играят от 19 .30ч . на градския стадион в Ловеч , тъй като и равенството би било достатъчно на "оранжевите" да си върнат загубената позиция .