Копенхаген спечели точка на \"Местая\"

07:08
В последният двубой от вечерта в турнира за Купата на УЕФА отборите на Валенсия и Копенхаген завършиха при равенство 1:1. Испанците проспаха цялото първо полувреме, но с началния съдийски сигнал на втората част увеличиха рязко оборотите и заиграха така, както се очаква да го правят във всеки един момент на срещите си.

Логично в 60-та минута се стигна и до попадение във вратата пазена от датския страж Кристиансен, като негов автор беше Мориентес. В минутите след гола "прилепите" продължиха да пропускат по най-хазартния начин създадените положения и поговорката "Ако не вкараш, ще ти вкарат" за пореден път се оказа права. Пет минути преди края на редовното време при меле пред вратата на Соарес, Сантен се оказа на точното място и оформи крайния резултат.

Така и двата отбора до момента са с актив от една точка, но за Валенсия това беше и първи мач, докато датските футболисти изиграха своя втори.

Съставите на двата отбора:
Валенсия: Соарес, Мигел, Албиол, Марчена, Дел Орно, Уго Виана, Еду, Бараха, Висенте, Хернандес, Мориентес;