Барселона разгроми Валядолид

09:07
Отборът на Барселона постигна резултатна домакинска победа над Валядолид в 10-я кръг на испанската Примера дивисион и запази първото си място в класирането. Срещата на "Ноу Камп" завърши 6:0 за каталунците, а четири от попаденията отбеляза камерунският нападател Самуел Ето\'о. Той реализира всичките си голове още през първото полувреме на мача в 12-а, 30-а, 43-а и 44-а минути, като по този начин излезе начело в класирането при голмайсторите в Испания с актив от 13 попадения.

През втората част на срещата футболистите на Барселона бяха точни още два пъти - Гудионсен в 71-а минута и Тиери Анри в 83-а минута.

Барселона е на първо място в класирането на Примера с 25 точки, следван от Реал Мадрид с 23, а трети е отборът на Виляреал с 21 точки.