Болоня и Рома не излъчиха победител

09:30
Отборите на Болоня и Рома не излъчиха победител в среща от 12-я кръг на италианската Серия "А". Мачът завърши при резултат 1:1, а двата тима са на дъното на класирането в Италия, като Болоня е на 18-а позиция, а "вълците" са на 17-а.

Първото полувреме на двубоя завърши без отбелязването на попадения. През втората част футболистите на Рома вкараха два гола, но не успяха да се поздравят с успеха.

В 68-а минута на мача капитанът на римския отбор Франческо Тоти откри резултата и "вълците" бяха много близо до втори успех тази седмица, след победата над Челси в Шампионската лига. Късен автогол на Сисиньо обаче лиши гостите от победа и двата тима поделиха по една точка. Този мач бе дебют за новия треньор на Болоня Синиша Михайлович.