Астън Вила унижи Арсенал на \"Емирейтс\"

19:29
Отборът на Арсенал развали добрите впечатления, които остави с играта си след победата над Манчестър Юнайтед преди седмица, допускайки да бъде победен на неговия "Eмирейтс" с 2:0 от отбора на Астън Вила.

Попаденията в двубоя паднаха през втората част, като Клиши си отбеляза автогол в 70-та минута, а десет минути по-късно Агбонлахор оформи крайният резултат, след като бе изведен по чудесен начин от Дейвис. Резултатът можеше да бъде още по-трагичен за възпитаниците на Арсен Венгер, ако Ашли Йънг не бе пропуснал отсъдената през първото полувреме дузпа.

С победата си отборът на Мартин О\'Нийл, за който с цял мач се отчете българският национал Стелиян Петров се изравни по точки с днешния си съперник заемайки петата позиция и отстъпвайки му единствено поради по-лошата си голова разлика.