Интер спечели в Палермо с два гола на Ибрахимович

08:44
Шведският национал Златан Ибрахимович изигра един от многото си силни мачове с фланелката на "нерадзурите" за победата с 2:0 на неговия тим при визитата на Палермо.

След като и двата отбора проспаха първото полувреме от срещата, още в началото на второто нападателят на Интер изстреля бомбен шут от около 25-30 метра и кълбото се оплете в мрежата зад слисания Фонтана. Oтново той се озова в центъра на събитията двадесетина минути по-късно, след като отбеляза гол от пряк свободен удар.

С победата си възпитаниците на Жозе Мауриньо продължават да оглавяват класирането с 27 точки, докато Палермо остана на десета с актив от 16 точки.

Съставите на двата отбора:
Палермо: Фонтана, Касани (Чиарамитаро\'79), Кароциери, Бово, Балзарети, Миглиачио, Ливерани (Ланзафане\'64), Брешано (Будан\'56) , Симплисио, Кавани, Миколи;

Интер: Сезар, Майкон, Кордоба, Самуел, Максуел, Камбиасо, Виера (Бурдисо\'87), Мунтари (Станкович\'65), Санети, Ибрахимович, Крус (Мансисни\'77);