Бразилия разгроми Португалия в мач с осем гола (видео)

11:00
Бразилският национален отбор спечели с разгромното 6:2 приятелския си мач с Португалия, игран в столицата Бразилия.

Срещата не започна добре за избраниците на Карлос Дунга, след като още в 4-а минута Дани откри резултата и даде предимство на Португалия. "Селесао" не закъсня с отговора и в 8-а минута Луиш Фабиано изравни. До края на полувремето падна още едно попадения, след като отново Фабиано бе точен в 25-а минута.

През втората част натискът на Бразилия продължи и 10 минути след началото Дъглас Майкон направи 3:1, а в 58 Фабиано оформи своя хеттрик за 4:1. Посл;едва попадение на португалците чрез Шимао в 62-а минута, а само 3 минути по-късно Елано направи 5:2 за бразилците. Крайното 6:2 оформи нападателят на Интер Адриано и самия край на срещата.