Бербатов с контузия в бедрото, участието му за България неясно

11:39
Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов вероятно има контузия, която може да му попречи да вземе участие в предстоящия мач на клубния му отбор. През уикенда шампионите от Манчестър Юнайтед гостуват на Астън Вила в среща 14-я кръг на английската Висша лига.

Бербатов бе заменен в 30-а минута на контролната среща на България със Сърбия, която се игра в Белград и завърши катастрофални за нашите национали. При бенефиса на Саво Милошевич избраниците на Пламен Марков загубиха с 1:6.

Според предварителните информации нападателят има разтежение, като точното му състояние ще бъде уточнено по-късно днес.

На полувремето на срамната за България контролна среща със Сърбия мениджърът на Димитър Бербатов Емил Данчев заяви, че е възможно нападателят да се откаже от националния ни заради постоянните критики към него.