Нулеви домакински издънки за Челси и Ливърпул

19:16
Челси и Ливърпул не успяха да стигнат до победата в домакинските си срещи. Лондончани имаха превъзходство почти през целия мач но така и не успяха да преодолеят вратарят на гостите Шей Гивън.

Ливърпул също разочарова в домакинството си срещу Фулъм завършвайки 0:0. Многобройните пропуски пред вратата на лондончани лишиха мърсисайдци от заслужени три точки. В останалите срещи се получиха доста изненадващи резултати.

Мидълзбро Болтън 1:3
Гостите поведоха с 2:0 до почивката след попадения на Стейнсон в 8-та и Тейлър в 10-та минута. Родригес намали за Мидълзбро в 77-та, но само минута по-късно Елмандер затвърди победата на Болтън.

Портсмут – Хъл Сити 2:2
Попадение на Крауч в 20-та минута даде преднина на Портсмут, но след почивката Търнар изравни в 54-та. В 63-та минута Джонсън отново изведе домакините напред, но Памарот донесе точката на своя отбор с попадение в 89-та минута.

Сток Сити – Уест Бромич 1:0
Късен гол на Сидибе в 84-та минута донесе минималната победа на домакините.