Реал Мадрид с труден успех, първа загуба за Виляреал (видео)

10:54
Реал Мадрид спечели трудно с 1:0 у дома срещу Рекреативо в среща от 12-я кръг на Примера. В 39-а минута Снайдер със страхотен удар от около 30 метра вкара победния гол за “Белия балет”.

Валядолид нанесе първа загуба на Виляреал за сезона. На "Ел Мадригал" гостите вкараха 3 безответни гола, дело на Сесма в 24-а и 44-а минута и Прието в 45-а минута.

В третия съботен мач от Примера Севиля и Валенсия завършиха 0:0.

Реал Мадрид - Рекреативо - 1:0

Виляреал - Валядолид - 0:3

manekenche96
23.11.2008 19:31

Еми нормално да загубят Виляреал , те си пазеха класните играчи за мача с Манчестър Юнайтед и се надявам да ги бият

nik681
23.11.2008 14:11

Ах, тези Виляреал!!!Способни са на всичко!!!

Pen4o_ruse
23.11.2008 13:57

Много жалко за Виляреал.Но моментната форма си казва думата.Колкото за Реал може и да са се надъхали от премията,която пишеше,че им е обещана ако спечелят всички мачове до края на полусезона.Но въпреки това още една издънка и то срещу Рекреативо щеше да бъде много.Не съм гледал мача,но четох,че Реал са имали пълно превъзходство,така че закономерна единица.

nachoss
23.11.2008 13:06

huntersds, ако говорим за Валядолид, и Реал се издъни срещу тях. А при белите играта не вурви и това си проличава от поне 5-6 мача. Нистелрой явно е основен играч, а с напускането на Робиньо остротата се загуби. Ако продължат така Шустер ще е безработен.

huntersds
23.11.2008 11:05

това е лошото на малките отбори като виляреал,рано или късно се издънват срещу слаби отбори във временно добра форма като валядолид в случая.Ако задаржат силното си представяне поне още 2-3 сезона може и да се преварнат в по класен отбор в противен случай ще си останат някакъв временен хит като Бетис преди няколко сезона например