Бойко Борисов наказа Сашо Томов с 6:4

17:29
Помощното игрище на стадион "Българска Армия" в Борисовата градина се превърна в арена на футболен сблъсък от изключително ниво. Отборите на президента на ЦСКА Александър Томов и кмета на София Бойко Борисов проведоха демонстративен мач.

Преди двата тима да излязат на терена Бойко Борисов сряза червената лента, с което откри игрището. Отборът на Александър Томов бе в червени екипи, като в него взе участие и легендарният вратар на ЦСКА Георги Велинов. Тимът на градоначалника, който пристигна с шал на Левски, бе със сини екипи.

Срещата се проведе в две полувремена по 15 минути, като още от началото по-атрактивен бе тимът на Борисов, който още в първите секунди отбеляза попадение във вратата на "червените". В крайна сметка Борисов и компания надделяха с 6:4 над селекцията на Сашо Томов.