Вила и Стилиян Петров не успяха да бият Фулъм

19:11
Халфът на националния отбор на България Стилиян Петров изигра 90 минути за Астън Вила, но неговият отбор направи 0:0 на "Вила парк" с тима на Фулъм в поредния кръг на Висшата лига на Англия.

Тимовете на Мидълзбро и Нюкасъл също не успяха да се победят в дербито на Североизточна Англия, което се игра на стадион "Ривърсайд". Срещата между местните съперници завърши 0:0.

Новаците Стоук Сити и Хъл Сити също си разделиха по точка, но все пак направиха 1:1. Марлън Кинг откри за гостите в 45-та минута, а Рикардо Фулър от дузпа в 83-та минута оформи крайния резултат.

Уигън победи Уест Бромич Албиън с 2:1 на "Джей Джей Би Стейдиъм". Милър изведе гостите напред в 47-та минута, а Уигън обърнаха мача и спечелиха с 2:1 след голове на Камара и Бойс.

Болтън продължи да показва прекрасна форма и надви като гост Съндърланд с 4:1. Джибрил Сисе откри резултата в 11-та минута, но Матю Тейлър, Гари Кейхил и Ерик Елмандер на два пъти оформиха крайната победа за Уондърърс.