Портсмут победи Блекбърн, Тотнъм записа загуба

19:33
Отборът Портсмут победи гостуващия Блекбърн с 3:2 в среща от 15-я кръг на английската Висша лига. Домакините откриха резултата в 51-та минута чрез Питър Крауч. Четири минути по-късно Джърмейн Дефоу удвои. Мат Дербишър намали резултата в 63-та, а Тугай в 68-та минута изравни. Дейвис вкара победното попадение за Портсмут в 79-та минута на срещата. След успеха Помпи са на осма позиция, а Блекбърн остава в зоната на изпадащите.

В друг мач от кръга в Англия Тотнъм допусна нова загуба, този път от тима на Евертън. Единствения гол в срещата вкара Стивън Пиенар в 51-та минута на мача. След този двубой "шпорите" остават на 16-та позиция, а Евертън вече са седми.