Ювентус и Милан с трудни победи в Италия

18:02
Ювентус спечели гостуването на Лече с 2:1 и запази второто си място в италианската Серия "А". Джовинко откри за "Старата госпожа" в 57-а минута, но Качия изравни в 83-а. Амаури донесе успеха за Юве с гол в последната минута.

Милан постигна трудна домакинска победа с 1:0 над Катания. Единственият гол за тима на Карло Анчелоти отбеляза Кака в 65-а минута.

Двата гранда, които в следващия кръг играят помежду си, имат по 30 точки и изостават на 6 от лидера Интер.

1:4 Джилардино (84)

Вчера Рома победи като гост Киево с 1:0, а лидерът Интер разби Лацио с 3:0 в Рим. Последният мач от кръга между Сампдория и Дженоа е от 21.30 часа.