Безпроблемна победа за Юнайтед над Саутхямптън

20:09
Манчестър Юнайтед се класира за четвъртия кръг на ФА Къп след победа с 3:0 като гост на Саутхямптън. Димитър Бербатов игра за "червените дяволи", но голяма част от титулярите на гостите не взеха участие в срещата.

Младата надежда на Юнайтед Уелбек откри резултата в 21-а минута, Нани вкара втори гол от дузпа в 48-а, а Гибсън в 81-а оформи крайното 3:0. Патерсън от домакините бе изгонен в 37-а минута.

Манчестър Юнайтед ще срещне Тотнъм в следващия кръг. Мачът е на "Олд Трафорд" и се очертава да бъде един от най-интересните двубои от четвъртия кръг на ФА Къп.