Кокала: Берое заслужено ни победиха

19:40
Старши-треньорът на Славия Емил Велев - Кокала заяви, че тимът напълно заслужено е загубил като гост на Берое, предвид показаното на терена в Стара Загора.

Берое победи с 2:1, след като Тодор Христов бе открил резултата през първата част, а Илия Илиев изравни в 82-та минута. Попадение на Ямуков в 88-та минута обаче даде трите точки на домакините.
"Започнахме сковано, допуснахме да ни направят няколко контраатаки, нямаше синхрон в защитата ни и закономерно допуснахме гол", сподели бившият треньор на Левски.

"Второто полувреме се опитахме да се върнем в мача. Успяхме донякъде, но при едно невнимание от наша страна ни отбелязаха гол и Берое заслужено победи", добави наставникът на столичния тим.