Хофенхайм отново на върха в Бундеслигата

18:27
Хофенхайм се върна на върха в германската Бундеслига след победа с 2:0 в домакинския си мач с Енерги Котбус. Демба Ба вкара първия гол за своите в 28-а минута, а Бубакар Саного в 63-а затвърди успеха на своите.

Борусия Дортмунд и Байерн Леверкузен завършиха 1:1 в сблъсък за челните места в класирането. Александър Фрай изведе Борусия напред в 36-а минута, но Патрик Хелмс донесе точката за "аспирините" в 63-а.

Херта победи с 2:1 Айнтрахт Франкфурт и остава в борбата за титлата. Марко Пантелич откри за берлинския тим в 17-а минута. Отново той в 51-а направи резултата 2:0. Бенямин Кьохлер в 53-а минута върна един гол за гостите.