Торино върна интригата в Италия след реми с Интер

18:09
Интер не се възползва по най-добрия начин от втората поредна грешка на Ювентус и завърши 1:1 у дома срещу Торино. Гостите изненадващо поведоха с гол на Роландо Бианки в 46-а минута. В 57-а съдията не отсъди дузпа в полза на домакините за игра с ръка в наказателното поле на защитник на "биковете". Секунди след това обаче Николас Бурдисо с глава изравни.

След това Интер имаше няколко изгодни възможности за втори гол, но Златан Ибрахимович и Естебан Камбиасо пропуснаха. В последните 10 минути домакините здраво сгънаха Торино, но втори гол така и не падна.

Реджина и Рома завършиха 2:2 в друг интересен мач от днешния следобед. Бернардо Коради откри за домакините в 43-а минута. Давид Пизаро обаче с два гола в 45-а и 57-а минута обърна мача в полза на "вълците". Франческо Коца в 81-а минута изравни за крайното 2:2.

Ето и резултатите в останалите срещи:

Аталанта – Катания 1:0
Киево – Сампдория 1:1
Дженоа – Палермо 1:0
Сиена – Лече 1:2

Мачът Болоня – Фиорентина беше отложен заради обилен снеговалеж, а довечера от 21.45 е дербито на кръга между Лацио и Милан.