Черно море наказа юношеските ни национали

16:05
Отборът на Черно Море Варна победи националния ни тим до 19 години с 4:0 в среща от турнира "Албена Къп 2009".

Първото попадение за варненци падна в 21-а минута. Играчът на четвъртия във временното класиране на "А" футболната ни група Пихоцкис центрира в наказателното поле на противника, топката удари ръката на Терзиев и съдията Михаил Йорданов свири дузпа. Николай Домакинов бе точен и откри резултата.

В 34-а минута след изпълнение на ъглов удар вратарят на България излезе неразчетено, топката попадна в краката на Чуролинов, който удвои. Класическият резултат оформи Александър Александров в 77-а минута с глава, който засече центриране на Тодор Колев. Последният гол в мача падна в 87-а минута от дузпа. Станислав Стоянов бе фаулиран в наказателното поле на съперника и самият той бе точен за 4:0.