ЦСКА победи и Локо Пловдив, отива на финал

15:53
Шампионите от ЦСКА победиха с 2:0 тима на Локомотив Пловдив в среща от турнира "Албена Къп". Резултатът в морския ни курорт откри Викторс Морозс с попадение в 20-а минута на мача. Голът падна, след като младока Тонев центрира отдясно в наказателното поле и Морозс се измъкна от защитата на Локомотив и отбеляза с глава.

Вторият гол на "армейците" бе дело на младата надежда Мартин Тошев, който се разписа от дузпа в 81-а минута за нарушение срещу самия него. Главният съдия на срещата Кольо Данев не се поколеба да отсъди най-тежкото наказание за острото влизане в краката на младока.

Добрите резултати на "червените" в Албена продължават след като преди Локо Пловдив "армейците" победиха отборите на Монтата и Спартак Вн, и вече са участници на финала в Албена.