Черно море срещу ЦСКА на финала

16:12
Отборът на Черно море победи съперника си в "А" футболната ни група Локомотив Мездра с 2:1 в среща от турнира "Албена Къп". Така на финала на надпреварата в петък ще се изправят тимовете на Черно море и ЦСКА.

Резултата откриха "моряците" в 38-а минута чрез Даниел Георгиев. През второто полувреме за мездренския отбор влезе Херман Пиетробон, който бе на проби в ЦСКА.

В 53-а минута Фонсека центрира опасно от фаул, топката премина през няколко играчи в наказателното поле, удари си се в Бачев и влезе във собствената му врата за 1:1.

В 85-а минута Черно море вкара победния гол. Мирослав Манолов стреля опасно, топката рикошира в тялото на защитник на Локомотив и влезе във вратата, пазена от Левашки.