Юношите на България най-накрая победиха, с дузпи

20:05
Отборът на Спартак Варна завърши на последното осмо място в турнира "Албена Къп 2009", съобщи сайтът на варненци. В последния двубой, "соколите" загубиха с 3:4 от юношеския национален отбор на България до 19 години. Крайният резултат бе оформен след изпълнението на дузпи. Това бе първа победа на представителният ни тим в надпреварата, като преди това юношите бяха инкасирали три поредни загуби.

В редовното време срещата приключи при резултат 1:1. Първото попадение бе дело на Иванов в 22-а минута, а В 73-а минута Ангел Стойков изравни.

По регламент се изпълниха по 5 дузпи. При тях варненци нямаха късмет, като Стойков, Миранда и Иванович пропуснаха и по този начин загубиха срещата.

В тази среща Спартак даде поредната жертва. Към групата на контузените се присъедини Орлин Орлинов, който получи разтежение.