Суонзи пропусна да накаже Фулъм за ФА Къп

17:10
Суонзи си спечели преиграване, но изпусна да победи у дома Фулъм в мач от петия кръг на турнира за ФА Къп. Срещата завърши 1:1, като "лебедите" доминираха през цялото време и определено могат да съжаляват, че не успяха да решат изхода на двубоя още в първия мач.

През първото полувреме Суонзи натисна и имаше 3-4 много добри положения за гол. Гредата също спаси стража на гостите Марк Шварцер още в първите минути на мача. Малко изненадващо, при една от малкото си атаки към вратата на домакините, Фулъм откри резултата след автогол на защитника на Суонзи Монк.

След почивката домакините натиснаха и в 52-а минута Джейсън Скотланд финтира бранител на гостите и изравни с хубав удар. До края на срещата Суонзи имаше удобни положения да стигне да победата, но гостите успяха да удържат равенството.