Четири равенства за ФА Къп, преигравания ще решават сблъсъците

19:05
Блекбърн и Ковънтри завършиха 2:2 в мач от петия кръг за ФА Къп. Роке Санта Круз изведе своите напред още в 7-а минута, но тимът от Чемпиъншип изравни чрез Гунарсон в 61-а минута. Майкъл Дойл направи обрата пълен, след като отбеляза втори гол в 76-а минута, но Блекбърн се спаси и се добра до преиграване в последната минута.

Уест Хям и Мидълзбро не успяха да се победят и срещата на "Ъптън Парк" приключи 1:1. Стюърт Даунинг откри за "Боро" в 22-а минута. Херита Илунга в 82-а минута материализира усилията на "чуковете" и с гола си донесе преиграване за своя отбор.

Шефилд Юнайтед и Хъл Сити завършиха 1:1 и също ще преиграват. Грег Халфорд вкара за Юнайтед в 7-а минута. Камил Заят възстанови равенството в 34-а минута.

По-рано през деня Суонзи и Фулъм завършиха 1:1 и затвърдиха тенденцията всички приключили до сега днешни мачове да се решават след преиграване на стадиона на противника.