Две минути разделиха Бетис от чудото срещу Барса

23:00
Бетис бе на път да поднесе супер сензацията на съботната вечер във футболна Европа, след като водеше на Барселона с 2:1 у дома, но допусна изравняване в 88-а минута и срещата завърши 2:2.

Мели в 18-а и Марк Гонзалес в 25-а минута шокираха "каталунците" и Бетис поведе с 2:0. Самуел Ето\'о върна един гол в 45-а минута и запази надеждите на Барса за обрат.

Домакините бяха на две минути от чудото, но Ето\'о ги лиши от победата с изравнително попадение в 88-а минута.

Барселона продължава да бъде убедителен лидер в Примера с актив от 60 точки, на 13 пред Реал Мадрид.

dendo
16.02.2009 15:43

Барса могат и да паднат ама 4ак последния кръг когато няма да излязат защото ще са по кръчмите. хахахаахаххаха. иначе мога да кажа че ако не вземат всичко тая година значи във футбола наистина няма никаква логика. и Меси златната топка. Като знам кои са късметлийте пак Ливърпул ще се доберат с блъскане до финала или Ювентус с 100 дузпи.но да видим дано има логика.

Milan1989
15.02.2009 09:14

,Най-сетне ''интрига'' в Испания , но не виждам как Реал ще настигне Барса...

drunk_bear
15.02.2009 08:46

Искрено се надявам админите на сайта Да се напрягат в момента и този БАНАЛЕН надпис който стои в почти постоянноДАННИТЕ СЕ ОБРАБОТВАТ.МОЛЯ ИМАЙТЕ ТЪРПЕНИЕ да го виждаме все по рядко.

emzlatev
15.02.2009 06:06

Не успях да гледам срещата, но след като чета коментарите Ви оставам с убеждението, че някой "фенове" не се интересуват от красотата на играта, а удоволствието за тях е да плюят някого и да се дразнят с останалите. Рядко вземам отношение по този начин на изразяване, но някой от Вас стават много досадни. Нима играта на Барса не ви харесва, кой играе по атрактивен футбол в Европа от тях. Не може винаги да се печели, а можете ли да ми кажете, като изключим срещата от Шампионска лига, която беше без значение за класирането и срещата за Купата на Каталуния, от кога Барса не е губила среща. Ако все пак Ви доставя удоволствие да се дразните поне се постарайте да пишете на правилен български, за да не Ви сравняват с аборигените или с папуасите, само да не ми се обидят последните, защото в последните десетина години и те напреднаха във всяко едно отношение. Така, че изказвайте мнението си, имате правото на това, но и уважавайте и другите, те ще Ви се отблагодарят.

ash91
15.02.2009 02:10

не в 88'ма, а в 84'та ..не 2 мин, а ~10 мин (с добавеото време) ...

arsen
14.02.2009 23:38

Все някой...незнам точно.Освен това Барса дават признаци на издъхване.такаче...скоро ще загубят.Но са 100% шампиони това е ясно.

galio0o0o0
14.02.2009 23:26

"arsen' Кажи ми кой е отбора в испания който ще победи Барса това че не спечелиха срещу Бетис не значи че почват с издънките ...

idol_bg
14.02.2009 23:18

Перфектно...!!!Бях сигурен че Барса няма да го вземе тоя мач,защото те по принцип играят много трудно с Бетис в Севиля,независимо от формата в момента.Още повече че севилци показаха дух в предния мач с градския съперник Севиля и се очакваше да са с приповдигнато настроение за мача с Барса.Пък и все някога Барса трябваше да се препъне.Този мач беше идеалния вариант това да стане.Заложих пари за твърд Х...и се радвам че излезе......НАЗДРАВЕ..... *beer*

arsen
14.02.2009 23:11

И аз писах 2-1 ама скоро
ще паднат Барса,няма как.

rokera_henry
14.02.2009 23:09

И мен 2минути ме разделиха от точен резултат :@ заради Етоо педал :@ пфууу пукам се от яд!