Валенсия не успя да победи Малага на \"Местая\"

13:15
Валенсия продължи с неубедителните си игри напоследък и завърши 1:1 с Малага у дома в мач от 23-я кръг на испанската Примера.

През първото полувреме голове нямаше, но след почивката в 53-а минута Давид Вия изведе "прилепите" напред в резултата. В 60-а обаче Раул Албиол си отбеляза автогол след неуспешен опит да изчисти едно центриране. Давид Силва имаше шанс да донесе победата на домакините, но пропусна. Положение за гол се откри и пред Малага, но в крайна сметка мачът завърши 1:1.

След тази среща Валенсия е на 3-о място с 38 точки. Малага продължава с доброто си представяне и отборът е 6-и с 36 точки.

В друг мач от снощи Депортиво Ла Коруня и Осасуна не успяха да си вкарат гол и срещата завърши 0:0.