Левски не успя да счупи контролните нули и срещу Динамо Минск

16:51
Левски не успя да победи Динамо Минск в контрола, играна между двата тима в Анталия. Мачът завърши 0:0, като интересните моменти и пред двете врати почти липсваха.

Първото полувреме приключи без голове и ще се запомни с червения картон на до скоро "червения" Фелипе да Коща, който бе изгонен в 44-а минута, вероятно за реплика към съдията.

След почивката на мястото на португалеца влезе Мирослав Иванов. Двата отбора направиха множество смени, но гол до края на мача така и не падна.

Ето и футболистите, които започнаха за "сините" в този мач.

Левски: Петков, Балтанов, Рабех, Бистрон, Вагнер, Недялков, Да Коща, Тасевски, Зе Соарес, Г. Иванов, Жоазиньо

DoN_vOLen
16.02.2009 14:29

това няма никакво эначение ,интервюта и коментарч4ета ми пишете като почне пролетния полусеэон *sick*

mario1914
16.02.2009 00:17

Ей лекенце-няма ли да кажеш нещо "умно".Нещастник!!!

mario1914
15.02.2009 21:27

Чудя се защо въобще някой си прави труда да се занимава с МИШОЦИ?Единия за пореден път повърна(т.е. опита се да подреди няколко думи логически и да направи изречение),а друг пък ми вади статистика за дузпи?!?Защо?Защото след като почне първенството и Цска започне да пада те ще се покрият и няма да има какво да кажат-защото са мишоци,и вместо да защитават любимия си отбор те ще плюят по противника,защо ли?Защото са МИШОЦИ!!!И със всеки коментар го доказват-особено единия.

KILLna7
15.02.2009 21:17

Какво да разбирам от тази статистика *wonder*

drummer
15.02.2009 21:02

Относно отсъдените дузпи в полза на единия или другия отбор, статистиката е красноречива. В полза на ЦСКА - 348, в полза на Левски -386. Рекорд по изпълнени дузпи, Наско Сираков -59 дузпи .....? 54 за Левски,( 40 реализирани) . Сезон 1986 / 1987 Наско Сираков - Левски 18 дузпи ,( 12 реализирани). Това казва статистиката!!! *devil*

KILLna7
15.02.2009 20:19

Как може господ да се изгаври и да направи такова тъпо същество ккато лекето.Абе иди се хвърли в дунава та спаси хората от тъпите ти и неаргументирани коментари.Ако се не лъжа последните 10 дузпи бяха за чорбетата ,като най-пресната е вчера срещу Черно море.пък и като цяло в контролите почти на всеки мач ви свиреха по една дузпа.Каквото и да кажеш има как да ти отвърна така че не спори с мене.Бегай пий мляко кажи на майка ти да ти прочете една приказка и утре бегай на детска,но такава за умствено изостанали деца.А може би надписа гласи: "ЦСКА ще получи лиценз за "в" селска окръжна група понеже го пожалиха и си остана в "А" селска.Моля имайте търпение."

drummer
15.02.2009 19:36

Има и положителни неща в облика на отборчето от Подуяне. Например това, че Фелипе да Коща много хубаво се е научил да .....псува!!! *devil*

armeeca83
15.02.2009 19:19

браво на луефски динамо минск са по голям отбор от бате и жилина голям успех за отбора *wink*

leketoo
15.02.2009 18:51

Този надпис трябва да се изписва само на феновете на WC-то!!!
WC-то ЩЕ ВКАРА ГОЛ. МОЛЯ ИМАЙТЕ ТЪРПЕНИЕ. *joking* Ко стана пак ве, няма дузпа, няма гол!! *sick* Споко, в "А" група нещата не са така, тука се свирят дузпички като не върви, иначе Перуката дърпа уши