Порто продължи наказателната си акция (видео)

12:27
Порто продължи отличното си представяне в Лига Сагреш, надвивайки с 3:0 Витория Сетубал на своя "Ещадио до Драгао".

Шампионите на Португалия, които записаха четвърта поредна победа от началото на новия сезон, надвиха гостуващия тим с три попадения през второто полувреме.

Резервата Жоао Мутиньо откри головата сметка за домакините, а Джеймс Родригес матира стража на Сетубал Диего Силва за 2:0. Точка на спора постави Фернандо Белуши, като по този начин "драконите" продължиха серията си без поражение в местната лига на цели 43 мача.

Порто вече води с пет точки на върха в класирането на лигата, въпреки че има и мач повече. Витория Сетубал пък падна на 10-та позиция.