Пренебрегваният Балотели донесе победата на Интер

19:16
Интер направи поредна важна крачка към титлата в Италия, след като спечели гостуването си на Болоня с 2:1.

Естебан Камбиасо откри за "нерадзурите" в 57-а минута, но Мигел Бритос изравни за домакините в 79-а. Дълго пренебрегваният от Жосе Моуриньо Марио Балотели три минути по-късно вкара втори гол за Интер и донесе победата на своя отбор с 2:1.

Дванадесет точки вече е разликата между "нерадзурите" и втория Ювентус, който тази вечер гостува на Палермо.

PlamenKisov
22.02.2009 09:23

Да ви кажа чесно смятам ,че Интер не смятаха да се раздават на 100% бяха по- добрия отбор докато не отбелязаха тогава отбора при тактиката на глухата защита ,но не успя да удържи на напъна на домакина ,нестъбилноста в защитата според мен се дължеше на отсъствието на титулярната двойка централни защитници или по- скоро на присъствието на Нелсон Ривас не обвинявам момчето все пак той почти не е играл през сезона сигурно е излязъл от форма ,аз лично се надявам все пак Интер след 2 дни ,ако поведът да не се затварят срещу Юнайтед по- рано ,а да опитват да ги притесняват поне докъто се уморят ,защото инък това може да се укаже пагубно сигорен съм ,че Жозе знае това и ще вземе мерки естествено ,а иначе отбора игра добре срещу отбора на Синиша Михайлович и заслужи победата ,пожелавам на Интер следващата им победа да е над Манчестър Юнайтед и най- важното да не инкасират гол на свой терен очаквам сходна схема на игра за Интер освен Сезар в защитата Майкон,Киву,Сантон и Самуел халфове Станкович атакуващ изнесен по- напред с роля повече като на плеймейкър точно за двамата нападатели Адриано и Ибрахимович и естествено подкрепени от дефанзивните халфове Камбиасо ,Санети и Мунтари