Топ 5 на мачовете през уикенда (видео)

13:01
През изминалия уикенд в Европа се изиграха много мачове, в някои от които се получиха наистина изненадващи резултати. В Германия отборът на Байерн Мюнхен позволи на Кьолн да си тръгне от "Алианц Арена" с трите точки след успех с 2:1. Три точки и пета позиция в поредното издание на "Топ 5 на мачовете от Европа". Същият резултат се получи и в Испания, където отборът на Еспаньол изненада неприятно съгражданите си от Барселона при това също като гост. Изключително ценен успех за последният в класирането в борбата за спасение и четвърта позиция за тази седмица в нашата класация. Стигайки до разпределението на призовите места, не може да отречем прекрасната форма, в която се намира отборът на Интер и тяхната поредна крачка към четвъртата титла, след успеха с 2:1 като гост на Болоня. Жозе Моуриньо спечели четири титли в периода 2002/2006г. с отборите на Порто и Челси и по всичко изглежда, че ще добави още една към колекцията, но този път с отбора на "нерадзурите". както и да го погледнем, Специалният наистина върши чудесна работа. Отборите в Германия обикновено не се славят с голяма резултатност, но в последно време това не изглежда точно така. Изминалият кръг този уикенд също доказа, че в Първа Бундеслига може да се играе открито и резултатно. Доказаха го и съставите на Щутгарт и Хофенхайм, които завършиха при резултат 3:3. Шест гола и второ място. Лека полека стигнахме до победителят и вярвам всички вие ще се съгласите, че отборът на Реал Мадрид заслужава напълно това звание. Да отбележиш шест попадения при това само за 45 минути си е изключително постижение. "Белият балет" писа за едно полувреме отличен на гостуващия Бетис, а ние им пишем отличен за свършената от тях работа. Остана да видите головете в тези пет срещи - насладете им се!

№5 Байерн Мюнхен - Кьолн - 1:2

№4: Барселона -  Еспаньол - 1:2

№3: Болоня - Интер - 1:2

№2: Щутгарт - Хофенхайм - 3:3

№1: Реал Мадрид - Бетис - 6:1