Илиан Илиев нападна съдията след мача с Левски

21:04
"От 3 минути продължение, се играха 15 секунди. Когато водещите отбори играят с ръка, винаги е неволно", възропта Илиан Илиев след загубата с 1:2 от Левски.

Тимът на Илиев имаше шанс да вземе нещо от срещата, след като на няколко пъти пропусна удобни положения в заключителните минути след двата гола на Йовов за гостите.
"Много е неприятно като знаеш, че си можел да вземеш нещо от мача. Говоря като цяло за представянето ни. Откъм желание и раздаване на футболистите, имаха желание, но това, което ни е липсвало и друг път с големите отбори, е да превъзмогнем този страх и да имаме самочувствие да си оползотворим ситуациите. Имахме повече чисти ситуации от Левски. Но тук си пролича разликата. Левски вкараха и малкото, което имаха", сподели разочарованият наставник на домакините.

От съдийството на Станислав Тодоров и помощниците му той също не бе доволен. "Съдийството, не съм гледал ситуациите. Но от 3 минути продължение се играха 15 секунди. Сега дали е имало дузпа с ръката, виждали сме с други ситуации. При водещите отбори, като се играе с ръка винаги е неволно", каза още спецът.

gongay
14.11.2011 11:23

мин4о млакни ве предател дов4ера беше голям левскар ся стана голям бероец много ги разбираш иначе мачовете

mincho97
14.11.2011 12:10

Бях за Левски в 3/4 клас така да се каже преди 4 години. Ся вече съм за Берое. Тебе к'во те бърка за кои съм ?

martin_lfc
14.11.2011 11:11

Каквото и да си говорим си имахме шансове ,но не ги вкарахме. За съдията си е вярно ,че се играха 15 сек. иначе нямаше никаква ръка на Иво Иванов. Просто на Берое им трябва стабилни халфове.

vasil1974
14.11.2011 09:46

Така е в БГ Футбола.По-слабите нямат право на развитие.Същото става и с Черно море и със Славия и с всички по-средняшки така да кажа отбори.Всички съдии и рефери подкрепят Левски,Цска и Литекс.Това не е футбол.Всички знаем ,че 95% от мачовете в България се уреждат.Всичко е корупция и мафия.Затова и след 300 години пак няма да имаме футбол. ..........Жалко че си прав. Но ние феновете трябва да направим нещо.незнам какво но знам че ако стоим и гледаме тия от БФС как се подиграват с нас не е на хубаво.

mincho97
14.11.2011 08:34

Съдията прецака Берое... дава 3 мин продължение от които само няколко секунди се изиграха.

Naiki_14
14.11.2011 02:05

До mincho97

Кога са подкрепяли Лудогорец бе малумник???

betelina
14.11.2011 08:46

още първия мач бе глупако взеха да ги подкрепят отмениха чист гол за локо пловдив така не се прави на умен и се прибери в дупката си*smile*

pr0fy
14.11.2011 00:31

Така е в БГ Футбола.По-слабите нямат право на развитие.Същото става и с Черно море и със Славия и с всички по-средняшки така да кажа отбори.Всички съдии и рефери подкрепят Левски,Цска и Литекс.Това не е футбол.Всички знаем ,че 95% от мачовете в България се уреждат.Всичко е корупция и мафия.Затова и след 300 години пак няма да имаме футбол. *wink*

Gogata85
13.11.2011 22:50

Аз съм от ЦСКА но в този мач Берое адски много симулираха и се опитваха да влияят на решението на съдията. нямаше никаква дузпа а даже на няколко пъти футболисти на Берое трябваше да получат жълти картони за симулации

Sir_Mitko
13.11.2011 23:11

Еееее,евала!!!Един истински фен,който гледа реално на нещата!Браво

UltraBlueHool
13.11.2011 22:41

За дузпата Илиянчо да гледа повторение как топката се удря в коляното на Иво.Иначе Берое ако бяха държали равен от 30-тата минута щяха да лежат по терена ...

1PRINCE1
13.11.2011 22:15

виш са един ден ще си пак в Левски за тва траи си да те обичаме

mincho97
13.11.2011 21:35

Прав е! Всички съдии в БГ подкрепят Левски, Цска, Лудогорец и Литекс. За това в България никога няма да има футбол. Иначе ако съдията беше разумен щеше да даде още 2 мин на продължението. Берое щяха да изравнят може би...

aa2
13.11.2011 21:22

И аз това се зачудих, как така 3 минути дадоха, играча на Левски лежа 2 минути, 30 секунди се изпълняваше свободния удар, и изведнъж съдията свири края...То бива да си малоумен ама този ''рефер'' днес се изложи тотално!