Гол за Локо Пд в 93-а минута сломи Сливен

17:23
Локомотив Пловдив и Сливен 2000 дадоха начало на пролетния дял на родната ни "А" футболна група като завършиха при резултат 2:1. Срещата се игра на стадион "Лаута" в Пловдив, а главен съдия беше Ангел Ангелов.

Пловдивчани стигнаха до победата с гол в 93-а минута на Дани Кики, който отбеляза от границата на наказателното поле.
Даксон от Локомотив откри резултата в полза на домакините в 18-а минута, а изравнителният гол за отбора на Сливен падна в 23-а минута и стана дело на Иван Стоянов. Двата състава завършиха срещата с по 10 играча след като червени картони видяха Сечков от домакините и капитанът Коста Янев от състава на Сливен.

Локомотив Пловдив - Сливен - 2:1
1:0 - Даксон да Силва - 18 мин
1:1 - Иван Стоянов - 23 мин
2:1 - Дани Кики - 90+3 мин