Локо Пловдив удави \"акулите\" в Бургас

21:21
В много интересен и динамичен мач на стадион "Лазур", гостуващият Локомотив Пловдив победи Черноморец Бургас с 3:1.

Сингбо в 26-а минута откри за гостите. Само две по-късно Димитър Илиев покачи на 2:0 в полза на "смърфовете". До края на първото полувреме тимът на Красимир Балъков натисна и опита да се върне в мача, но първите 45 минути завършиха с 2 гола аванс за Локомотив.

След почивката шокът за "акулите" стана пълен, след като Искрен Писаров покачи на 3:0 в полза на гостите. В 61-а Дуду с глава намали на 1:3 и върна интригата в мача. Двубоят продължи да бъде двуостър, с положения и пред двете врати, но нови голове не паднаха и Локомотив Пловдив записа втората си поредна победа през пролетта.

Съставите на двата отбора:

Черноморец: Стоянов, Марсио, Кръстев, Николов, Старокин, Цонков, Божинов, Карбони, Фернандеш, Платини, Стоимирович

Локомотив: Акалски, Мечечиев, Сингбо, Николов, Кюмурджиев, Милотинович, Даксон, Писаров, Джилио, Делибашич, Илиев