Балъков: Победиха ни заслужено

19:33
Старши треньорът на Черноморец Бургас Красимир Балъков поздрави отбора на Левски за победата с 3:1 и добави, че ще опита да възстанови тима си за следващия двубой от шампионата срещу Черно Море през уикенда.

"Не започнахме мача както искахме. Бяхме пасивни, оставихме инициативата на Левски. В средата на първата част обаче ние започнахме да стоим по-добре на терена и не давахме възможност на домакините да покажат своята си игра до колективната ни грешка, след която падна и гола в нашата врата. Нормално след това настъпи стъписвани в нашите редици. Второто полувреме излязохме с друга мотивация и опитахме да обърнем резултата. Играхме много по-добре, с повече самочувствие. Загубата обаче си е загуба, аз поздравявам отбора на Левски и им пожелавам всичко най-добро. Ще се опитаме да се възстановим за мача с Черно Море. Контузиите идват и си отиват. Не смених Дуду, защото е контузен. Съдията накъсваше прекалено много играта, но не бе причината да загубим мача. Имахме шанс да направим нещо в мача с Левски, но не си повярвахме и едно великолепно отиграване на Йовов и добър удар от негова страна, бяха достатъчни за "сините" да ни победят."