Гол от съблекалнята върна Левски на върха

21:25
Левски победи Локомотив Пловдив на "Герена" с минималното 1:0 и отново си върна лидерската позиция в "А" група.

"Сините" поведоха с гол от съблекалнята, дело на Христо Йовов още в 1-а минута. Домакините доминираха и в 17-а Фелипе да Коща уцели гредата. В края на полувремето Йовов отново можеше да вкара, но вратарят на пловдивчани Акалски се намеси добре.

През втората част Левски имаше няколко добри положения, но до края на мача ново попадение не падна.

С победата "сините" отново изпревариха ЦСКА с 1 точка и си върнаха първото място в класирането.

Съставите на двата отбора:

Левски: Митрев, Миланов, Рабех, Генев, Минев, Гаджев, Да Коща, Йовов, Зе Соарес, Жоазиньо, Христов

Локомотив Пловдив: Акалски, Мечечиев, Сингбо, Николов, Кюмюрджиев, Милутинович, Том, Даксон, Илиев, Писаров, Заков

Doktorut
23.03.2009 12:55

Много добра игра на Левски като единствено може да съжаляваме, че не вкарахме поне 3 гола просто за самочувствие на момчетата!Стана красив мач за българските стандарти, като според мен за това помогна и перфектно подготвения терен на Герена!Отбора започва да играе все по-добре и е отлично балансиран като на всеки пост има поне по 2-ма почти равностойни играчи!!!Просто няма кой да ни спре попътя към титлата

lubo_309
23.03.2009 09:29

не забравяйте, че и дарко го нямаше, а през пролетта е най-силния ни ф цертъра на терена. все пак имаше доста момчета от школата(поне 4-5 човека). радвам се, че победихме и се надявам все така да е до края

torres_229
23.03.2009 08:44

Мдаа.. много ценна победа .. Постигнахме я без Гонзо и Петков .. Браво Левски .. Титлата е наша

celtic
23.03.2009 07:19

Добре играхме през първото полувреме..после татерийките свършиха но нищо само Левски

fena_b
22.03.2009 23:49

Съглаен съм играчите от школата се раздават повече

mario1914
22.03.2009 23:39

С течение на времето?Кокала по-добре да налага млади играчи от школата,те поне за момента играят заради самата игра,а не за пари.Да Коща прееба Цска заради пари,защо си мислите,че няма да направи същото и с Левски "утре" ?

Adrian000
22.03.2009 23:37

Левски просто смачка Локомотив този мач трябваше да свърши минимум 3-0 Пловдивчани дори неуспяха да стигнат до Митрев през второто полувреме ,а вратаря им за малко не си вкара и автогол *joking*

Kalinho
22.03.2009 23:28

Да Коща е много класен играч просто го пускат малко по назад и за това не му тръгва играта преди беше така и с Тасевски. С течение на времето левски ще влязат във форма, все пак този мач играхме без най - изявените лидери в отбора

MeToDueB
22.03.2009 23:13

момчето е почнало да оцелва вратата !!! Невероятно. Подкрепето го и дано почне да му върви, а не от 2 метра да цели облаците. *joking*

mario1914
22.03.2009 22:48

Хубаво е,че победихме ама така не става.Както казах и преди време-Левски ми напомят на героите от САЩ,никаква игра(днес се постараха),но побеждават.Този "стил" на игра в БГ. може и да е актуален ама в Европа не минава-там наказват:Бате и Жилина са най-пресните примери.И все пак:3 точки са си 3 точки.

BoBi_Levskara
22.03.2009 22:47

Силен мач за нас.Следват 3 мача в които може би ще се реши целия шампионат. .Само незнам този Да Коща защо играе толкова време като според мен е един от най-слабите ни фубтолисти но както и да е.Айде Левски Шампион.

Futbulfen
22.03.2009 22:13

Следват 3 много важни мача и ако ги вземем ще сме шампиони,но никак няма да е лесно *stop*