Ливърпул и Торонто завършиха наравно (видео)

11:50
Адам Морган спаси равенството за някогашното европейско величие Ливърпул с гол в 69-ата минута при равенството 1:1 срещу състава на Торонто ФК. Ливърпул, както и доста други европейски клубове, е на турне в Северна Америка и играе демонстративни мачове срещу отбори от местните лиги.

Куинси Амарикуа откри резултата за Торонто в 58-ата минута. Той направи дебют за отбора на Торонто в тази среща, но изобщо не се смути и наказа нескопосано отбита топка от вратаря Петер Гулачи. Бившият футболист на Ипсуич и Арсенал Пол Маринър тренира отбора на Торонто и през това лято е повикал на проби много играчи от Африка и от аматьорските дивизии в САЩ.

Мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс пък не разчита за това турне на най-големите си звезди, включително Стивън Джерард, Анди Керъл и Глен Джонсън. Следващата им проверка е в сряда срещу Рома на стадион Фенуей Парк в Бостън, а на 28-и юли в Балтимор ще играят срещу Тотнъм.

Toronto 1-1 Liverpool by simaotvgolo12

Sn0pS
22.07.2012 16:20

Стърлинг дано не го дадем под наем

stefchobg
22.07.2012 16:00

Кога ще се върнат топ играчите като Суарез,Джерард,Белъми,Агер,Борини.Според мен трябва да се върнат за мача с Тотнъм за да може да се виде как се играе срещу англйски тим.Добре играхме доминирахме ги през първото половреме добра преса и добри атаки особено като се върнат клучовете играчи.То това турне е за да може младите да играят.Но срещу спърс трява да се направи възможно най -добър състав за да може да севиде как се играе...Хареса ми как играха като цяло 1 полувреме се отпуснахме защото влязоха млади играчи и за това нямат опит.

TS26
23.07.2012 11:15

Да,прав си *smile*

TS26
23.07.2012 11:14

Рейна ще е готов,просто на всички,които бяха на Евро 2012 бе дадена още 1 седмица почивка *wink*,иначе за Испания на ОИ ще пази Де Хеа

22.07.2012 20:17

Суарез,Белъми,Коатес и не знам за Борини ще пропуснат първите мачове,защото ще участват на Олимпийските игри,което е много лошо,а и това доста ще попречи за навлизането им във форма *sad*

luiz_lfc
22.07.2012 12:56

Стърлинг и Сусо отново показаха невероятна класа!

scouser_pool
22.07.2012 11:59

"Мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс пък не разчита за това турне на най-големите си звезди, включително Стивън Джерард, Анди Керъл и Глен Джонсън." - всичките почиват от Еврото , както и Хендо,Даунинг,Кели,Агър,Борини , а Суарез,Коатес и Белами са на олимпийските игри.За мача-браво на Пачеко , беше най-добрия ни играч вчера , Сусо и Стърлинг показаха умения , но им липсва опит определено!