Манчестър Юнайтед - Портсмут - 2:0 (видео)

00:02
Отборът на Манчестър Юнайтед увеличи разликата от втория Ливърпул на 3 точки, след като победи у дома с 2:0 Портсмут.

SG_favorit_
23.04.2009 19:32

Спечелиха победата - да, но изобщо не мога да кажа, че мача беше за интересен или приятен за гледане... особено през първото полувреме, когато си подаваха топката от един на друг, все едно са си на редовна тренировка-беше тъпо... и след първият гол, който беше малко спорен, превключих канала...
С една дума - мачовете, които правят Манчестър изобщо не могат да се сравнят с тези, които правят Ливърпул, независимо, с кой отбор играят мърсисайдци - шоуто с тях е невероятно и те са тези, които диктуват темпото и според мен другите отбори играят по техен сценарий... ! А за нас остава удоволствието, тръпката от всичките 90 минути ... невероятна доза адреналин *thumb_up*

MB_KrisS
23.04.2009 03:17

Да, сега червените фенове пак ще говорят, че са номер едно без да видят очевадната засада при първия гол. Просто "No comment"