Ди Матео: "Победихме заради духа ни"

00:29
Мениджърът на Челси Роберто Ди Матео не спести похвалите си за футболистите след драматичната победа с 3:2 над Шахтьор Донецк. "Спечелихме заради духа ни. Знаехме, че трябва да отбележим гол и го направихме. Това са много важни три точки, при това срещу силен съперник", обясни италианецът.

"Щастлив съм, че Виктор Моузес вкара победния гол - той го заслужава. През първото полувреме поставихме под много сериозен натиск съперника и така и стигнахме до двете попадения. Оскар заслужава похвали, защото изпълнението му беше лесно - воле, от центъра на терена - топката можеше да отиде навсякъде. Щастливи сме, че Джон Тери се завърна - той е нашият лидер и ще ни води напред", завърши Ди Матео.