Илиев: Неприятна загуба, но грешките могат да бъдат компенсирани

19:06
Треньорът на Левски Илиан Илиев определи загубата с 1:2 от Лудогорец като неприятна, но изтъкна, че сините могат да поправят тази грешка и в крайна сметка да спечелят титлата.

След като отстъпи в Разград, Левски загуби първото място във временното класиране.

"Неприятна загуба. През първото полувреме показахме нервност. Влязохме плахо в мача и Лудогорец се възползва от нашите грешки. След почивката се променихме. Започнахме да си подаваме по-добре топката. Бързо изравнихме и след това играта вървеше равностойно и дори ние бяхме по-добри, но ни вкараха втори гол след един тъч. В ситуацията не се бяхме подредили правилно и оставихме Генчев да стреля. След като поведе, Лудогорец се прибра и затова пуснах двама нападатели. За съжаление не успяхме да се ориентираме. Трябваше да заложим на повече дълги топки. Като цяло имахме желание, но често избързвахме. Трябваше ни повече спокойствие, а бяхме пренапрегнати. Има още много мачове. Грешките могат да бъдат компенсирани. Ще се борим да се върнем на първото място", заяви Илиан Илиев след края на мача.